Chega PortAmérica, o festival que pon a música e a gastronomía ao mesmo nivel
Por Alejandro Espiño
Todo está preparado xa en Caldas de Reis para acoller a chegada de miles de festivaleiros. Durante os tres próximos días, a carballeira do municipio converterase no escenario do festival PortAmérica, que na súa oitava edición -a terceira nesta localización- volverá fusionar música, gastronomía e natureza.
PortAmérica demostrará, un ano máis, que non é un festival ao uso. Co seu aforo case completo, 35 bandas e artistas chegados desde ambas as beiras do Atlántico mostrarán os seus novos traballos musicais. A eles sumaranse a trintena de cociñeiros que prepararán tapas de autor no ShowRocking capitaneado por Pepe Solla.
Consulta a programación de todo o festival.
ESCENARIO RÍAS BAIXAS
18:30 - 19:30 Elefantes
20:45 - 21:45 Zahara
23:00 - 00:15 Rozalén
01:30 - 02:45 Carlos Sadnnes
03:45 - 04:45 We are Not DJ's
ESCENARIO XACOBEO
17:45 - 18:30 Cora Velasco
19:30 - 20:30 Morgan
22:00 - 23:00 Combo Viramundo
00:15 - 01:30 La Casa Azul
02:45 - 03:45 Miss Bolivia
SHOWROCKING
Marcos Morán-Casa Gerardo:
- Cogollo guisado
- Albóndiga de gochu Asturcelta con encurtidos
Laura y José-Kulto:
- Choco a la cochambrosa
- Atún con tomate picante y huevo frito
Josean Alija-NERUA:
- Tartar de vaca y anchoa
- Kokotxa de bacalao con pilpil de pimiento verde
Maca de Castro-Maca de Castro:
- Roll de pollo frío con encurtidos mediterráneos
- Barquita de ternera picante
Nicolás López-Villanos en Bermudas:
- Tostada de bonito con salsa de coco y chiles
- Sándwich de miga de hongos shitaque, salsa de ostras y mascarpone
David Abalo-La Radio:
- Merluza de Celeiro, coliflor y curry verde
- Bocata de pastrami de ibérico Joselito (Tapa Estrella Galicia)
Xanty Elías-Acánthum:
- Hot cat choco y chutney de tomate con mayomiso
- Gazpachuelo de mango, aguacate brasa y cebiche de gamba
Gerson Iglesias-Adega das Caldas:
- "Porco-Ferreiro" Rocher (Tapa Montiño)
- Filloa-fajita de verduras ao carbón e requeixo
Manuel Núñez-Arume:
- Berenjena lacada, colinabo, keffir y anisados (Tapa Estrella Galicia)
- Albóndiga de txuleta, rábano picante y cogollo escabechado
Aizpea y Xabi-Xarma:
- Brandada de bacalao con "txipinatxos" y caramelo de pimentón
- Piquillo parrillero relleno de su esencia sobre tierra de carbón
ESCENARIO RÍAS BAIXAS
17:45 - 18:30 Nixon
19:15 - 20:00 Trending Tropics
21:15 - 22:15 Amaia
23:15 - 00:30 Madness
01:15 - 02:15 Carolina Durante
03:15 - 04:05 Trapical Minds
ESCENARIO XACOBEO
18:30 - 19:15 Santi Araujo
20:15 - 21:00 Anarchicks
22:15 - 23:15 Monsieur Periné
00:30 - 01:15 Cuarteto de Nos
02:15 - 03:15 El Mató a un Policía Motorizado
04:05 - 05:05 Natalia Ferviu DJ
SHOWROCKING
Nagore y Rodrigo-Arima:
- Gilda Joxefa
- Shrimp roll Maine Style
Begoña Rodrigo-La Salita:
- Cochifrito
- Pollo Indonés (Tapa Estrella Galicia)
Andoni Luis Aduriz-Mugaritz:
- Scarlet roll
- Pita de cordero
Fabián Delgado-PalReal:
- Tostada de setas zarandeadas
- Taco de mole dulce
Roberto Ruíz-Punto MX:
- Tostada de Salpicón tabasqueño con salsa de habanero y mango
- Mollete de Cochinita Pibil con frijoles refritos y X’nipek de cebolla morada
Estanis Carenzo-Casa dos Praceres:
- Bifana do Porto a la moda de Xi’an
- Curry de huevo de Galo Celta
Fernanda y Andrea-NUB:
- Sopaipilla y aguacate con pollo escabechado
- Millo rebozado en pan de merken, mayonesa de lima y cilantro
Kiko Moya-L´escaleta:
- Pepito de ternera y trufa de verano
- Crema de mostaza y hierbas recién cortadas
Diego Gallegos-Sollo:
- Nem de atún con salsa criolla y aromáticos
- Brioche de porko pururuca y mojo de especias
Christian Bravo-FUEGO:
- Pizza de Ají de Gallina gratinada en Queso San Simón
- Sándwich de chicharrón de Pancetta ahumada
ESCENARIO RÍAS BAIXAS
17:00 - 17:45 Cándida
18:30 - 19:30 Mon Laferte
20:30 - 21:45 Sidecars
23:00 - 00:30 Andrés Calamaro
01:15 - 02:30 Depedro
03.15 - 04.00 Presumido
ESCENARIO XACOBEO
16:15 - 17:00 Berta Frankling
17:45 - 18:30 Cumbia All Stars
18:30 - 20.15 De la Puríssima
22:00 - 23:00 Los Espíritus
00:30 - 01:15 Pablo LeSuit
02:30 - 03:15 El Lado Oscuro de La Broca
04:00 - 05:00 Camilo Lara
SHOWROCKING
Vasco Coelho-Euskalduna Studio:
- Caballa, pepino y gin
- Hot Dog de cordero
Diego Guerrero-DSTAgE:
- Roll de carabinero, ponzu, nuta y pickle de berza y naranja
- Ají-kubak de pichón
Pablo Pizarro-Bocanegra:
- Nem vietnamita de carrillera, morcilla y setas
- Brioche de albóndigas de galo celta (Tapa Estrella Galicia)
Teresa Gutiérrez-Azafrán:
- "Atascaburras" de bacalao, queso manchego y azafrán
- Panceta a la brasa, guindilla y migas manchegas
Edgar Núñez-Sud 777:
- Tacos de mole verde (Tapa Montiño)
- Tacos de relleno negro (Tapa Montiño)
Javier Estévez-La Tasquería:
- Zamburiña gratinada con guiso de oreja de cerdo y bechamel
- Brioche relleno de pastrami de ternera, pepinillo encurtido y mahonesa de chipotle
Iago Pazos-Abastos 2.0:
- Mixto de chicharóns
- As patacas amarelas
Yolanda y Juanjo-Cocinandos:
- Carrillera de cerdo ibérico, arroz jazmín y salsa de cacahuete
- Salchicha de lechazo Castilla y León, hinojo encurtido y mahonesa de siracha
Gonzalo García-Nakeima:
- Siumai de papada
- Lacón con grelos thai
Diego López-La Molinera:
- Sope de Cocido de Lalín (Tapa Montiño)
- Empanadilla al vapor de cocido de Lalín con caldo meloso de cacheira y costilla (Tapa Montiño)